Kołobrzeski port ponownie przyjął jednostkę marynarki wojennej. 14 kwietnia do nabrzeża wpłynął holownik H-13 Przemko i zacumował z powodów technicznych. Wizyta ma związek z bieżącą eksploatacją jednostki. Podobne sytuacje zdarzają się regularnie.
W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona korzysta z plików cookies.
Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie naszych plików cookies.